ANALIZA PROJEKTOWA

Obsługa Funduszy Unijnych

ANALIZA PROJEKTOWA = AUDYT POTRZEB ROZWOJOWYCH + PLAN ROZWOJOWY

Potrzebujesz informacji?

Analiza projektowa jest dedykowana w szczególności projektodawcom zainteresowanym pozyskaniem dotacji, w tym zwiększeniem szans na skuteczne aplikowanie. Oferujemy projektodawcom kompleksowe i profesjonalne wsparcie na etapie planowania projektów. Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w realizacji projektów biznesowych oraz 14 letnie doświadczenie w realizacji projektów unijnych. Jeżeli planujesz pozyskać dofinansowanie na projekt inwestycyjny, badawczo rozwojowy lub inny z udziałem środków pomocowych to dobrze trafiłeś.

JAKI JEST ZAKRES NASZEJ OBSŁUGI?

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: 602 240 481 

Pytania dotyczące usługi

Zakres obsługi każdorazowo dostosowywany jest indywidualnych wymagań klienta.  Posiadamy odpowiednie kompetencje zarówno aby podjąć się kompleksowego zarządzania projektem ale możemy też zrealizować wybrane zadanie. 

Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie i adekwatne do zakresu obsługi. W przypadku podjęcia decyzji dotyczącej ubiegania się o wsparcie finansowe, koszty analiz są zaliczane na poczet wynagrodzenia za opracowanie dokumentacji aplikacyjnej.  

Na początku zapoznajemy się z zakresem analizy projektu a następnie przedstawiamy indywidualną ofertę obsługi. Następnie podpisujemy umowę o współpracy. Za wykonane usługi rozliczamy się na podstawie faktury VAT.